Kompleksowy serwis pojazdów na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej stanowi gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług przez firmę Daltrans. Nasz serwis zajmuje się naprawą Autokarów, Samochodów Ciężarowych, Samochodów Osobowych i Dostawczych, a także Przyczep i Naczep.

W naszym Serwisie oferujemy usługi:

Napraw i wymiany: elementów zawieszenia, układu kierowniczego, układu napędowego, układu hamulcowego i układu wydechowego.
Dbamy o prawidłowe działanie elementów podwozia i nadwozia samochodu.

Kompleksowa wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych:
Płynu w układzie chłodzenia, Oleju silnikowego, Oleju w Manualnych i Automatycznych Skrzyniach Biegów, Płynu Hamulcowego, Płynu w Układach Wspomagania.

Serwis układów klimatyzacji: napełniamy, usuwamy powstałe nieszczelności i sprawdzamy je za pomocą Azotu. Serwisujemy sprężarki klimatyzacji.
Wentylacje i środek auta odgrzybiamy za pomocą Ozonu.

Wymiana opon z felg aluminiowych i stalowych w samochodach osobowych, ciężarowych oraz maszynach rolniczych i przemysłowych.
Naprawa uszkodzonych opon oraz sprzedaż nowych.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Odczyt, kasowanie i kompleksowa diagnostyka usterek elektroniki, wykonana na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym, umożliwia znalezienie problemu w silniku i innych podzespołach pojazdu.

NAPRAWA SILNIKÓW

Remonty kapitalne silników benzynowych i diesla, wymiana rozrządów, wymiana osprzętu silnika, serwis układów paliwowych, wymiana turbosprężarek.

KOMPUTEROWA GEOMETRIA KÓŁ

Wykonujemy geometrie kół w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Naprawy Powypadkowe samochodów Ciężarowych i Autokarów

  • Naprawy w samochodach powypadkowych
  • Naprawa oraz konserwacja podwozia
  • Lakierowanie samochodów ciężarowych oraz autobusów

Kontakt

tel. +48 609 691 092
tel. +48 609 691 100